Girlpower!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Диети- всичко за тях и нас

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Crystal

Crystal


Брой мнения : 11
Join date : 04.08.2008

Диети- всичко за тях и нас Empty
ПисанеЗаглавие: Диети- всичко за тях и нас   Диети- всичко за тях и нас EmptyПон Авг 04, 2008 1:30 pm

О, да..всякакви диети, мъката на човечеството..

мм, споделете какво сте опитвали
вярвате ли в диети
какво ви е мнението за спорта и изобщо как поддържате фигура?

:>

Полезни рецепти, идеи, изпитани гладувания ю ноу :Р
Върнете се в началото Go down
Eli
Admin
Eli


Брой мнения : 106
Join date : 01.08.2008
Age : 30

Диети- всичко за тях и нас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Диети- всичко за тях и нас   Диети- всичко за тях и нас EmptyПон Авг 04, 2008 1:34 pm

Не мога, не мога :/ изкушавам се да не отворя хладилника и да не налапам първото, което ми се мерне пред очите. На мен и без това ми е навик,когато минавам покрай хладилника, да го отварям... Диети- всичко за тях и нас 423287 Но обичам да ям. Истината е, че нямам воля за диети, а и когато отслабна (независимо по какъв начин), много бързо си връщам килограмите. Ами то с вкусните манджи на мама... Диети- всичко за тях и нас 9267 Диети- всичко за тях и нас 511587
Върнете се в началото Go down
https://hellion.bulgarianforum.net
Tedi
Теодосий К.
Tedi


Брой мнения : 165
Join date : 01.08.2008

Диети- всичко за тях и нас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Диети- всичко за тях и нас   Диети- всичко за тях и нас EmptyВто Авг 05, 2008 6:00 am

Аз пък искам да напълнея :( Диети- всичко за тях и нас 515424 (ама мъничко Диети- всичко за тях и нас 9267 смешното е, че майка ми е говорела същите неща, че искала да напълнее ама мъничко, а сега... Диети- всичко за тях и нас 212216 )
Върнете се в началото Go down
Wanderlust

Wanderlust


Брой мнения : 16
Join date : 03.08.2008
Age : 28
Местожителство : Dead Gardens

Диети- всичко за тях и нас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Диети- всичко за тях и нас   Диети- всичко за тях и нас EmptyЧет Авг 14, 2008 7:07 am

Четири месеца аз самичка си поставих диета. Никакво сладко - е... оказа се че само по един път на ден ядох сладко, по - точно шоколад. :) Не че съм някаквааа супер дебела - ама имам 1-2 кг в повечеко. *блуш*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Диети- всичко за тях и нас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Диети- всичко за тях и нас   Диети- всичко за тях и нас Empty

Върнете се в началото Go down
 
Диети- всичко за тях и нас
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Girlpower! :: Мода, прически, козметика-
Идете на: