Girlpower!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вашата коса-какво иска тя?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Crystal

Crystal


Брой мнения : 11
Join date : 04.08.2008

Вашата коса-какво иска тя? Empty
ПисанеЗаглавие: Вашата коса-какво иска тя?   Вашата коса-какво иска тя? EmptyПон Авг 04, 2008 1:34 pm

Какви грижи полагате за косата ти?
Ресане с четка по 100 пъти преди лягане?
СПлитане на плитка вечер?
Фризьор и подрязване на връхчетата всеки месец?
Маска за коса и подходящи балсами?

СПоделете- любима прическа, избрана от вас прическа, ефектни трикове за вкъщи
какво можем да направим сами с косата си
тактики за сплитане на рибена кост Вашата коса-какво иска тя? 443854

Маски за коса? Направени в къщи?
Любима марка шампоан?
С какво се решете? Четка? Гребен?
Ползвате ли пяна за коса, гел, лак, вакса, гума?

Искате ли къдрици?
Какви рокли използвате?

Преса за коса? Изправяте ли се или се къдрите?

За какви случаи какви прически избирате?
Вдигната на кок коса? Фуркети?

Вашата коса-какво иска тя? 846374
Върнете се в началото Go down
Eli
Admin
Eli


Брой мнения : 106
Join date : 01.08.2008
Age : 30

Вашата коса-какво иска тя? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашата коса-какво иска тя?   Вашата коса-какво иска тя? EmptyВто Авг 05, 2008 9:52 am

Ах, косата ми! много обичам коси + момчета с дълги коси Вашата коса-какво иска тя? 9267
Според мен това е най-хубавото нещо, което човек може да притежава на външен вид. Можеш да оформяш косата си както пожелаеш и това да промени изцяло външния ти вид, да ставаш все по-хубав и по-хубав Вашата коса-какво иска тя? 9267
Аз косата си не я сресвам 100 пъти преди лягане, но определено искам във всеки един момент да е сресана и подредена (не мога да разбера как някои хора обичат косите им да са рошави Вашата коса-какво иска тя? 866 ) . Прическите.... в момента съм с една никаква прическа, просто косата ми е оставена да расте, искам коса до кръста. Преди година спрях да ходя на фризьор, по простата причина, че колкото и бързо да расте косата ми, те ми взимат два пъти повече коса Вашата коса-какво иска тя? 661700 е аз кога ще имам дългата коса, за която мечтая Вашата коса-какво иска тя? 866 затова сама всеки месец взимам ножиците и действам Вашата коса-какво иска тя? 605258 , мисля, че на косата ми и харесва така Вашата коса-какво иска тя? 480732
Маска за коса, нз, искало ми се е много да пробвам с яйце Вашата коса-какво иска тя? 9267
С няколко думи: косата ми изглежда права, леко чуплива, тъмно кестенява, косата пред лицето е прибрана с три фибички назад Вашата коса-какво иска тя? 511587 , нито я изправям, нито я къдря. Понякога си правя една опшака отстрани и я разрошвам с четката, за да не изглежда просто като една обикновена опашка. Това е. Вашата коса-какво иска тя? 141799
Върнете се в началото Go down
https://hellion.bulgarianforum.net
Wanderlust

Wanderlust


Брой мнения : 16
Join date : 03.08.2008
Age : 28
Местожителство : Dead Gardens

Вашата коса-какво иска тя? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашата коса-какво иска тя?   Вашата коса-какво иска тя? EmptyПет Авг 15, 2008 1:32 pm

Аз много си обичам косата. Не си я реша по 100 пъти преди лягане. След като съм си я изкъпала не я реша, защото се сплесква. Чакам да изсъхне малко.. добре де - много и чак тогава е сресвам.
Това с маската с яйце и аз искам да го опитам. Вашата коса-какво иска тя? 9267
Иначе косата ми е дълга до плешките, кестенява, чуплива. Вашата коса-какво иска тя? 23912
В детстката съм имала коса до кръста!!! Вашата коса-какво иска тя? 293209
Върнете се в началото Go down
Eli
Admin
Eli


Брой мнения : 106
Join date : 01.08.2008
Age : 30

Вашата коса-какво иска тя? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашата коса-какво иска тя?   Вашата коса-какво иска тя? EmptyПет Авг 15, 2008 2:45 pm

НЕДЕЙ да опитваш това с яйцето, вуни ужаснооооо Вашата коса-какво иска тя? 866
Върнете се в началото Go down
https://hellion.bulgarianforum.net
Sponsored content





Вашата коса-какво иска тя? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашата коса-какво иска тя?   Вашата коса-какво иска тя? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вашата коса-какво иска тя?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Girlpower! :: Мода, прически, козметика-
Идете на: