Girlpower!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как се обличате за...?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Eli
Admin
Eli


Брой мнения : 106
Join date : 01.08.2008
Age : 30

Как се обличате за...? Empty
ПисанеЗаглавие: Как се обличате за...?   Как се обличате за...? EmptyПет Авг 01, 2008 11:31 am

Как се обличате за училище, за среща, за вкъщи? Имате ли определен стил и аксесоари, които ползвате?
Върнете се в началото Go down
https://hellion.bulgarianforum.net
puccaa

puccaa


Брой мнения : 21
Join date : 01.08.2008

Как се обличате за...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се обличате за...?   Как се обличате за...? EmptyПет Авг 01, 2008 4:16 pm

Имам дрехи за вкъщи и за навън. Общо взето подбора ми е по цветове. Обличам се спортно, нежлиже или с една дума - УДОБНО. :alien:
Върнете се в началото Go down
Tedi
Теодосий К.
Tedi


Брой мнения : 165
Join date : 01.08.2008

Как се обличате за...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се обличате за...?   Как се обличате за...? EmptyПет Авг 01, 2008 4:19 pm

Аз за училище се обличам с униформа, за вкъщи се обличам с дрехи за вкъщи, а на вън излизам с дрехи за навън :| Аз съм скучен човек :|
Върнете се в началото Go down
Crystal

Crystal


Брой мнения : 11
Join date : 04.08.2008

Как се обличате за...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се обличате за...?   Как се обличате за...? EmptyПон Авг 04, 2008 1:20 pm

О, попаднах си на мястото

значиии
Как се обличате за...? 713412 Как се обличате за...? 713412


Не виждам защо да си променям стила, като е казано, че е училище не означава, че трябва човек да ходи като последния изтърсак.
В крайна сметка- дали ще излезеш с приятели или ще отидеш на училище- все си ти самият
И ако не се обличаш и глезиш заради самия себе си- няма смисъл да правиш усилия за другите (:

За училище..апф, ми то зимата, чудния избор- дънки, поли, панталон а-у, пуловери, жилетки, бодита, по-важни са с какви аксесоари ще ги сложиш

За лятото обаче огромна слабост са ми роклите
Толкова практична дреха- мяташ я на гърба и изчезваш

Имам слабост и към цветовете- усещам се, че обратно на нормалните хора за лятото избирам по-тъмни цветове, а за зимата по-ярки и цветни, имам нужда сивите дни да са малко по-..по-пъстри за мен ^^

Обожавам и шапки, въпреки, че не мога да ги търпя, обаче стоят много кокетно :Р

Мразя шаове и ръкавици, но каквото съм зиморничево- брр

Ако трябва да споделям любими дрехи- хм, о, да, потника ми с италинска дантела и кадифена панделка под бюста води моята лична класация
И полата ми балон- черна на разни шарени неща
И розовата ми рокля
Миналата седмица се влюбих в една сладка жълта рокля с волани, ноооо... ех

апф, ще допълвам, аз за дрехи мога да говоря безкрайно : Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как се обличате за...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се обличате за...?   Как се обличате за...? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как се обличате за...?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Girlpower! :: Мода, прически, козметика-
Идете на: