Girlpower!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Препоръчай филм на другарчетата :}

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Tedi
Теодосий К.
Tedi


Брой мнения : 165
Join date : 01.08.2008

Препоръчай филм на другарчетата :} Empty
ПисанеЗаглавие: Препоръчай филм на другарчетата :}   Препоръчай филм на другарчетата :} EmptyПет Авг 01, 2008 2:13 pm

Такааа, не може да се мине без такава тема. Тук ще обсъждаме филми (нови, стари, токущо или отдавна гледани), които ви харесват или не.

Тааа аз се чудех да гледам ли Camp rock. Май ще го гледам, но не сега (:
Върнете се в началото Go down
Eli
Admin
Eli


Брой мнения : 106
Join date : 01.08.2008
Age : 30

Препоръчай филм на другарчетата :} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм на другарчетата :}   Препоръчай филм на другарчетата :} EmptyПет Авг 01, 2008 2:19 pm

Ако ви се гледа нещо хубаво - теглете само the crow 1 от '94г. И the crow city of angels от '96г си стува, хубав е, но според мен нито един от другите четири не може да измести the crow 1! И даже си мисля, че ако нямаше други филми, щеше да е по-въздействащо като цяло. Другите бледнеят пред Брандън, ако има човек по-подходящ за ролята на Ерик или изобщо на гарвана, то сигурна съм, че още не се е родил. Преди си мислех, че на такъв филм трудно бих се разплакала, но явно съм грешала. The crow не е просто филм! Даже си мисля днес пак да го гледам. ''Преди хората вярвали, че когато някой умре, гарванът пренася душата му в царството на мъртвите. Но понякога се случва нещо толкова лошо, причинявайки огромна скръб и душата не намира покой. Понякога, много рядко, гарванът може да върне тази душа обратно, за да поправи неправдите.'' ''Ако ни бъдат отнети хората, които обичаме... единственият начин те да са до нас, е да продължаваме да ги обичаме. Сградите горят, хората умират, но истинската любов е вечна!'' ''Защото любовта е по-силна от смъртта!'' Аз по-въздействащо от това във филм не съм гледала.
the crow 1 бие по всичко другите три.
Върнете се в началото Go down
https://hellion.bulgarianforum.net
puccaa

puccaa


Брой мнения : 21
Join date : 01.08.2008

Препоръчай филм на другарчетата :} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм на другарчетата :}   Препоръчай филм на другарчетата :} EmptyПет Авг 01, 2008 4:20 pm

The Emperor's new groove, Kronk's new groove. Анимациите ще спасят света... :albino:
Върнете се в началото Go down
Wanderlust

Wanderlust


Брой мнения : 16
Join date : 03.08.2008
Age : 28
Местожителство : Dead Gardens

Препоръчай филм на другарчетата :} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм на другарчетата :}   Препоръчай филм на другарчетата :} EmptyПет Авг 15, 2008 2:39 am

Аз наскоро гледах "Чарли и шоколадовата фабрика", "Finding Neverland" и "Sleepy Hollow". Много са добри - препоръчвам ви ги!!! Препоръчай филм на другарчетата :} 337214
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Препоръчай филм на другарчетата :} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм на другарчетата :}   Препоръчай филм на другарчетата :} Empty

Върнете се в началото Go down
 
Препоръчай филм на другарчетата :}
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Girlpower! :: Филмов свят-
Идете на: